Reprezentace 2014

Vytváříme podmínky pro ty, kdo umí a chtějí.

Klub SK TART Moravská Slávia Brno

Věnujeme se moderní gymnastice na špičkové úrovni

Brněnský klub SK TART Moravská Slavia patří ke sportovním klubům s mnohaletou tradicí  i vynikajícími výsledky.

V současné době má 78 registrovaných členek všech věkových kategorií od 5 do 24 let.

V seniorské kategorii je domovským klubem reprezentantek České republiky:

V seniorské kategoii Anna Šebková.

Další seniorky klubu, které SK TART MS Brno reprezentují: Gabriela Fiedlerová, Alice Hejčová, Denisa Jašinská, Adéla Plchová a Martina Švédová.

V juniorské kategorii je zařazeny v reprezentaci ČR  závodnice Alina Chamzina, Darina Řehková a Sabina Zálešáková.

Alina Chamzina je mistryní ČR v kagorii juniorek.

Pořádáme již tradičně závod Grand Prix Brno. Na tomto závodě je možné spatřit medailistky z OH, MS a ME. Děvčata z našeho klubu se představí při závěrečné Galashow.