Děkujeme všem následujícím subjektům za podporu klubu:

TART, s.r.o.

www.tart.cz

Společnost TART, s.r.o. je přední český výrobce a prodejce obalů a obalových materiálů, který působí nejen na českém trhu, ale má své zákazníky po celé Evropě.

Po rychlé expanzi se společnost TART vypracovala mezi vedoucí společnosti v oboru. Instalací moderních technologických zařízení získala společnost dostatečné zázemí pro efektivní výrobu obalů. Díky dlouholetým zkušenostem, špičkovému pracovnímu týmu a kvalitnímu zázemí umíme našim zákazníkům navrhnout nejvhodnější způsob balení, vyrobit a dodat potřebné obalové prostředky i zabezpečit komplexní balicí servis.

Logo TART, s.r.o.

STATUTÁRNÍ MĚSTO BRNO

www.brno.cz

Brno leží v centrální části Evropy, na území České republiky a je jejím druhým největším městem. Zároveň představuje centrum Moravy, jedné z historických zemí Koruny české.

Rozprostírá se na okraji Moravské brány, kudy po staletí vedly cesty spojující severní a jižní evropské civilizace. Brno se rozkládá v malebném kraji, ze tří stran je obklopeno zalesněnými kopci, na jih přechází v rozsáhlou jihomoravskou nížinu. Ze severu je město chráněno výběžky Drahanské a Českomoravské vrchoviny. Město leží v kotlině na řece Svratce a Svitavě v nadmořské výšce 190 - 425 m na ploše 230 km2. Ve směru od východu na západ je Brno dlouhé 21,5 km. Tok řeky Svratky je v Brně dlouhý asi 29 km a na severozápadě města vytváří významnou rekreační nádrž - Brněnskou přehradu. Řeka Svitava protéká Brnem v délce přibližně 13 km.

logo Brno
   logo BIG ONE